cennik

Przeprowadzki Warszawa – od czego zależy cena naszych usług?

Cena przeprowadzki zależy od wielu czynników, takich jak odległość czy czas pracy. Sprawdź, co wpływa na cenę i w jaki sposób wyceniamy przeprowadzki na terenie Warszawy i w jej okolicach.

Odległość

Długość trasy to jeden z ważniejszych czynników, wpływających na wysokość naszych cen, co jest rzeczą w pełni zrozumiałą. Należy dokładnie sprawdzić odległość, jaka dzieli miejsce początkowe od miejsca docelowego. W zależności od wielkości załadunkowej auta, transport poza Warszawą wyceniamy od 1,6 zł/km do 2,2 zł/km. Większość wymienionych na naszej stronie cen dotyczy natomiast przeprowadzek na terenie stolicy.

Ilość i gabaryty transportowanego mienia

Rodzaj i charakter przewożonych przedmiotów również wpływa na wycenę realizowanej usługi.

Ceny przeprowadzek indywidualnych na terenie Warszawy wahają się od 20 do 240 zł za godzinę. Dotyczą one przeprowadzek typu „zrób to sam”, co oznacza, że spakowaniem i zabezpieczeniem mienia zajmuje się klient. Oferujemy kartony w cenie 4 zł za sztukę. Samo podstawienie samochodu na terenie stolicy wyceniamy na 20 zł (50 zł poza terenem Warszawy, nie dalej niż 30 km), natomiast wynajęcie 2 samochodów z 4 pracownikami to koszt 240 zł (minimalny czas pracy wynosi 2 godziny). Z innymi opcjami, które oferujemy klientom indywidualnym można zapoznać się w naszym cenniku.

W cenniku można także znaleźć przykładowe ceny dla biur, firm i instytucji: od 40 do 320 zł brutto za godzinę pracy.

Przeprowadzki kompleksowe to wygodniejszy dla klienta rodzaj usługi. W cenę wliczone są kartony i materiały zabezpieczające, takie jak taśmy czy papier do pakowania. Jeśli decydują się Państwo na opcję full serwis, dodatkowo pakujemy i rozpakowujemy przedmioty, demontujemy i montujemy na nowo meble, sortujemy rzeczy i wykonujemy prace porządkowe. Koszty przeprowadzki kompleksowej, zależnie od wybranej opcji, wahają się od 1600 do 2600 zł. Dotyczą one całego dnia pracy.

Możliwy jest także transport pojedynczego przedmiotu. Cena usługi na terenie miasta to minimum 180 zł. Przedmioty ciężkie i o dużych gabarytach, a także meble, wyceniamy indywidualnie.

Warunki na miejscu

Cena zależy także od warunków, jakie nasza ekipa zastanie na miejscu przeprowadzki. Więcej pracy będzie wymagało przeniesienie dobytku z piętra szóstego niż z parteru. Pod uwagę bierzemy też dostępność windy, podjazdu, itp. Na naszej stronie podane są na przykład różne ceny transportu pianina, w zależności od tego, z którego piętra należy je znieść i na które piętro wnieść.

Stawka godzinowa

Można się z nami rozliczać na dwa sposoby: ustalając stawkę godzinową lub ryczałtową, czyli za całość pracy. Preferowaną formą rozliczenia jest jednak rozliczenie ryczałtowe. Pozwala to nam wypełnić nasze zadanie w sposób dokładny i kompleksowy. Solidne zapakowanie i bezpieczny transport na miejsce docelowe są dla nas ważniejsze, niż wykonanie pracy jak najszybciej. Rozliczenie ryczałtowe będzie więc gwarancją starannie wykonanej usługi.

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy

Chcesz mieć pewność, ile wyniosłaby Cię planowana przeprowadzka? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i wycenimy usługę, biorąc pod uwagę wyżej wymienione czynniki.