Punktualnie, bezpiecznie i tanio. Oferta zawsze dostosowana do Twoich potrzeb! Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Przeprowadzki międzynarodowe

przeprowadzki-międzynarodowe

Dlaczego my:

  • lata doświadczeń
  • profesjonalny zespół
  • specjalistyczny sprzęt
  • kompleksowa obsługa
  • punktualność

Wiemy jak zaopiekować się Twoimi zwierzętami podczas przenosiny z jednego miejsca zamieszkania do drugiego. Tymi małymi jak i dużymi. Bezpiecznie przewieziemy Twojego psa, kota, kanarka. Przetransportujemy także duże akwaria z rybkami.
Nasz doświadczony zespół zajmie się również Twoimi roślinami.
Przewieziemy Twoje pianino, antyki, sejfy i inne nietypowe przedmioty. Szybko, niedrogo, punktualnie i w przystępnych cenach.
Poniżej znajduje się opinia jednego z naszych klientów.
“Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę „Express Przeprowadzki”. W moim przypadku podjęto się długodystansowej przeprowadzki zagranicznej – nad Morze Północne (Holandia). Cenię ich za rzetelność (fachowość, terminowość, doskonały kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny) oraz wykazaną elastyczność dotyczącą terminu realizacji przeprowadzki. Wszystkie uzgodnienia dotyczące warunków przeprowadzki dokonane były na odległość (telefon i mail) a zadanie zrealizowane doskonale.” Waldemar Torbicki

Działamy głównie na terenie Warszawy. Jednak jesteśmy w stanie wykonać przeprowadzkę w każdym miejscu w kraju i za granicą. Na wykonywane przez nas usługi wystawiamy faktury VAT.