Punktualnie, bezpiecznie i tanio. Oferta zawsze dostosowana do Twoich potrzeb! Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Tanie Przeprowadzki Warszawa

Tanie przeprowadzki Warszawa. Niedrogo przewieziemy wszystkie Twoje przedmioty.Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy. W razie potrzeby możemy wykonać przeprowadzkę do dowolnego miejsca w kraju. Koszt za km od 1,50zł do 2,00zł.
Najtańszą formą przeprowadzki jest przeprowadzka zrób to sam. Jest to niedroga opcja, jednak niski koszt nie wyklucza wysokiej jakości usługi. Polega ona na tym, że samodzielnie pakujesz swoje mienie. My z kolei zajmiemy się transportem. Załadujemy pudła do samochodu i przewieziemy w docelowe miejsce. Następnie wyładujemy samochód. Rozpakowanie będzie należało do Ciebie. Przygotowane materiałów do pakowania to także Twoje zadanie. W wielu marketach można kupić kartony, taśmy i inne potrzebne rzeczy.
Przeprowadzka kompleksowa to droższe rozwiązanie. Jednocześnie zapewnia komfort oraz najwyższą jakość usług. Firma wykona wszystkie czynności za Ciebie. Dostarczy kartony i inne niezbędne materiały. Zajmie się pakowaniem, przenoszeniem sprzętów, demontażem mebli.
Cena przeprowadzki w rozliczeniu godzinowym zależy od ilości wynajętych pracowników. Koszt wynajęcia samochodu z dwoma pracownikami to minimum 120 zł za godzinę (minimum 2 godziny), 3 pracowników to koszt od 150 zł za godzinę (minimum 2 godziny). Sprawdź cennik przeprowadzek.
Przy wnoszeniu i znoszeniu przedmiotów wpływ na cenę ma piętro, dostępność windy, szerokość klatki schodowej, łatwy podjazd.

Przeprowadzki Warszawa tanio i solidnie. Świetnie znamy topografię stolicy. Ekspresowo przetransportujemy Twoje mienie na terenie Warszawy.Nasza firma została założona w Warszawie. Znamy stolicę jak własną kieszeń. Pracujemy siedem dni w tygodniu przez całą dobę! Oferujemy przeprowadzki osób prywatnych oraz firm. Posiadamy doświadczonych pracowników. Nasz zespół poradzi sobie z każdym zleceniem. Oprócz przeprowadzek biur i mieszkań oferujemy przeprowadzki specjalistyczne. Oszczędzimy Twój czas i pieniądze. Oferujemy rozliczenia godzinowe lub stałą stawkę za przeprowadzkę. Zmiana miejsca zamieszkania jest wymagającym zadaniem. Z nami odbędzie się ona bez problemu.

Dlaczego my:

 • lata doświadczeń
 • profesjonalny zespół
 • specjalistyczny sprzęt
 • kompleksowa obsługa
 • punktualność

Wiemy jak zaopiekować się Twoimi zwierzętami podczas przenosiny z jednego miejsca zamieszkania do drugiego. Tymi małymi jak i dużymi. Bezpiecznie przewieziemy Twojego psa, kota, kanarka. Przetransportujemy także duże akwaria z rybkami.
Nasz doświadczony zespół zajmie się również Twoimi roślinami.
Przewieziemy Twoje pianino, antyki, sejfy i inne nietypowe przedmioty. Szybko, niedrogo, punktualnie i w przystępnych cenach.
Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. W województwie mazowieckim obsługujemy m.in.

 • Przeprowadzki Konstancin
 • Przeprowadzki Legionowo
 • Przeprowadzki Marki
 • Przeprowadzki Otwock
 • Przeprowadzki Piaseczno
 • Przeprowadzki Pruszków
 • Przeprowadzki Radzymin
 • Przeprowadzki Wołomin
 • Przeprowadzki Mińsk Mazowiecki
 • Przeprowadzki Nowy Dwór Mazowiecki

Tanie przeprowadzki krok po kroku

 1. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby. Podaj nam szczegóły dotyczące przeprowadzki. Nasz przedstawiciel może także spotkać się z Tobą na miejscu.
 2. Po zapoznaniu się z wymaganiami, podamy Tobie wycenę przeprowadzki i ustalimy termin spotkania.
 3. Nasi pracownicy zabezpieczą menie przed uszkodzeniem. Dla większego bezpieczeństwa, ciężkie przedmioty zostaną przeniesione przez kilku wykwalifikowanych pracowników.
 4. Nasz zespół jest w stanie wykonać przeprowadzkę w ciągu jednego dnia.

W razie potrzeby możemy wykonać przeprowadzkę do dowolnego miejsca w kraju. Koszt za km od 1,50 zł do 2,00zł.
Wypełnij formularz kontaktowy, otrzymasz darmową wycenę. Możesz do nas także zadzwonić – 511 907 017. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Jeśli nie jesteś pewien ile kilometrów jest pomiędzy miejscem startu i docelowym sprawdź odległość.

Odwiedź również nasz poradnik, znajdziesz tam wiele informacji o przeprowadzkach i transporcie.