Punktualnie, bezpiecznie i tanio. Oferta zawsze dostosowana do Twoich potrzeb! Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Transport mebli Warszawa

Transport mebli w niskiej cenie. Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty przetransportować w nienaruszonym stanie.
Oferujemy transport mebli szybko, bezpiecznie i profesjonalnie. Możemy przewieźć pojedynczą sofę jak i wszystkie meble z domu. Nasi pracownicy zajmą się rozłożeniem i ponownym montażem mebli. Przedmioty wniesiemy nawet na najwyższe piętro. Powierzając swoje mienie naszej firmie możesz być całkowicie spokojny. Wszystkie meble są należycie zabezpieczone kocami i foliami. Chroni je to przed zarysowaniami i obiciami. Posiadamy specjalistyczną flotę pojazdów zdolną do przewiezienia każdego przedmiotu. Posiadamy odpowiednie doświadczenie przy transporcie antyków.
Pomożemy także w przypadku kupna mebli w sklepie internetowym lub na Allegro. Przywieziemy przesyłkę pod wskazany adres. Nasza firma zajmuje się utylizacją mebli. W przypadku posiadania niepotrzebnych szaf, łóżek, biurek po prostu skontaktuj się z nami.

Transport pojedynczego przedmiotu – wycena indywidualna.
Koszt poza Warszawą za km od 1,50 zł.
Wypełnij formularz kontaktowy, otrzymasz darmową wycenę. Możesz do nas także zadzwonić – 511 907 017. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Firma Express Przeprowadzki posiada samochody przystosowane do transportu mebli na terenie Warszawy jak i całej Polski.

express-przeprowadzki (4)