Punktualnie, bezpiecznie i tanio. Oferta zawsze dostosowana do Twoich potrzeb! Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Transport pianin Warszawa

pianino
Transport pianin i fortepianów nie jest łatwy. Jednak posiadając doświadczony zespół oraz odpowiednie narzędzia może odbyć się on bezproblemowo. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę do tego typu zadań. Zapakujemy i przetransportujemy pianino lub fortepian ze szczególną uwagą i troską. Jesteśmy w stanie przeprowadzić transport instrumentów o każdym rozmiarze. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport Twoich przedmiotów. Kompleksowo, od drzwi do drzwi.

Atuty:

 • wszystkie rodzaje i rozmiary
 • każde piętro
 • specjalistyczny sprzęt
 • bogate doświadczenie
 • przeszkolony zespół

transport fortepianów na koncerty

Transportujemy pianina dla szkół, orkiestr, restauracji oraz prywatnych osób. Dowozimy pianina na koncerty.
Pianino jest cennym instrumentem, nasi pracownicy wiedzą o tym. Podczas transportu każde pianino jest odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. Zwracamy także uwagę na inne elementy – framugi, meble, bramki. Gwarantujemy zero uszkodzeń. Nasze samochody są specjalnie przystosowane do tego typu zadań. Pomieszczą instrument o każdym rozmiarze. W samochodach panują odpowiednie warunki dla delikatnych przedmiotów z drewna.
Zlecenie wykonamy tak szybko jak to możliwe. Transport pianin w Warszawie trwa najczęściej tylko jeden dzień. Najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Dlatego dostosujemy się do Ciebie – możemy wykonać transport w weekendy lub późną nocą.

Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Nie zatrudniamy przypadkowych osób. Lata doświadczeń pozwoliły nam na opracowanie skutecznych metod. Świetnie znamy Warszawę dlatego gwarantujmy szybki i bezpieczny transport pianin w stolicy.
Posiadamy wielu zadowolonych klientów. Wysoka jakość usług sprawiła, że jesteśmy stałym partnerem dla klientów instytucjonalnych.
Podczas transportu wykorzystujemy szereg narzędzi. Posiadamy pasy transportowe do przenoszenia instrumentów po klatkach schodowych. Wózki transportowe na kółkach pozwalają z łatwością przemieszczać pianino po mieszkaniu. Sanki fortepianowe oraz futerały zabezpieczają pianino przed uszkodzeniami. Dźwig pozwoli wciągnąć nawet najcięższe pianino na piętro domu.

Transport pianin krok po kroku

 1. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby. Podaj nam szczegóły dotyczące transportu i samego pianina. Nasz przedstawiciel może także spotkać się z Tobą na miejscu.
 2. Po zapoznaniu się z wymaganiami, podamy Tobie wycenę i ustalimy termin spotkania.
 3. Nasi pracownicy zabezpieczą pianino przed uszkodzeniem. Owiniemy je w specjalne koce. Dla większego bezpieczeństwa, piano zostanie przeniesione przez kilku wykwalifikowanych pracowników.
 4. Instrument umieścimy w odpowiednio przystosowanym do tego typu transportu pojeździe. Gwarantujmy odpowiednie warunki dla drewnianych instrumentów.
 5. Zdajemy sobie sprawę, że pianino jest delikatnym instrumentem. Dlatego podczas jazdy unikamy gwałtownych hamowań, szarpnięć itp.
 6. Pianino możemy wnieść na każde piętro. Posiadamy specjalny dźwig do podnoszenia pianin.
 7. Nasz zespół jest w stanie wykonać transport pianin w Warszawie w ciągu kilku godzin.

Oferujemy przystępne ceny. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Koszt uzależniony jest m.in. od:

 • długości trasy
 • pietra
 • obecności windy
 • wagi instrumentu
 • obecność podjazdu
 • utrudnień (np. wąska klatka)

Transport pianin cennik

 • poziom zero 250 zł
 • parter – parter 300 zł

plus

 • każde piętro w górę (wnoszenie) – 50 zł
 • każde piętro w dół (znoszenie) – 50 zł

Możemy dojechać w każde miejsce w Polsce. Materiały zabezpieczające są darmowe.
Wypełnij formularz kontaktowy, otrzymasz darmową wycenę. Możesz do nas także zadzwonić – 511 907 017. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Odwiedź również nasz poradnik, znajdziesz tam wiele informacji o przeprowadzkach i transporcie.